Stranger Things 2. Sezon Çok Daha Korkutucu Olacak!

0
2167
Stranger Things 2. Sezon

Stranger Things 2. sezon yayın tarihi yaklaştıkça yeni bölümler ile ilgili haberler de artıyor.

Dizinin yönetmen ve yapımcısı Shawn Levy’nin Mashable ile gerçekleştirdiği ropörtajda dizinin yazarları Ross ve Matt Duffer ile anlatmak istediklerine baktıklarında 9 bölüm için çok fazla hikaye olduğunu söyledi. Büyük fikirlerinin tamamının yeni sezonda yer almayacağını söyleyen Levy aslında bir yandan 3. sezona da göz kırpıyor gibi.

Yeni Sezon Will ile Alakalı Olacak

Yeni sezon ağırlıklı olarak Will ve onun geri döndüğü dünyaya uyum sağlamasına odaklanacak. İlk sezonda kayıp olduğu için çok fazla görünmeyen aktörün de daha fazla kendini gösterme şansı olacak.

Stranger Things’i farklılaştıran en önemli özelliğinin karakterlere ve onların arasında giderek artan ilişkilere odaklanması olduğunu söyleyen Levy, yeni sezonda da dizinin kalbinde ilişkiler ve karakterler olacağını söylüyor.

Stranger Things 2. sezon

Stranger Things 2. Sezon Çok Daha Korkutucu Olacak

Dizinin yeni bölümleri ile ilgili gelen haberlerden biri de yeni sezonun ilkinden daha korkutucu olacağı yönünde. Dustin’i oynayan Gaten Matarazzo’nun Emmy Magazine’e verdiği röportajda yeni bölümlerde her bir karakter ile ilgili daha detaylı bilgi alabileceğimizi söylüyor. Olanlara anlam vermeye çalışan ve yaşananlardan psikolojik olarak yaralanan karakterlerin hayatlarına devam etmeye çalışmasını izleyeceğiz. Matarazzo, çocukların kendilerini yalnız hissedeceğini çünkü en yakın arkadaşları Will dönmüş olsa da artık farklı davrandığını belirtiyor.

Gelen haberler yeni sezon ile ilgili heyecan verici. Çok beğenilen ve konuşulan ilk sezon sonrasında beklentiler yüksek. Bize de Netflix’te 31 Ekim’de yayınlanacak ikinci sezona dek gelen haberler ile meraklanmak düşüyor!

Kaçıranlar için: Stranger Things 2. Sezon Fragmanı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here