Game of Thrones’un Son Sezon Bölümleri Uzun Olabilir!

0
1475
Game of Thrones Haberleri

Her yaz 10 doz olarak almaya alıştığımız Game of Thrones son düzlüğe girerken 7. sezonun 7, son sezonun ise 6 bölüm olacağını duyurarak bizleri üzmüştü. Yıllardır bahar-yaz döneminin sürprizi kaçmasın diye bizi sosyal medyalardan saklandıran dizi, konuşmalara doyamadığımız katliamları ve görmeye doyamadığımız ejderhalarını alıp gitmesi yetmezmiş gibi, bölüm sayısını da azalttı. Biz yeni sezonu parmaklarımızı yiyerek bekleye duralım, Game of Thrones haberleri güzel şeyler söylüyor!

Game of Thrones Haberleri: Son Bölüm Uzun Olacak!

İlk güzel haber son bölümün 82 dakika olacağı oldu. 7 bölümlük sezon, normal bölümlerden 22 dakika daha uzun bir bölüm ile son arasını verecek. Bu biraz içimizi rahatlatıyor olsa da, araya yine 1 sene girecek olması üzücü.

Son Sezon Film Gibi

Diğer güzel haber ise son sezonun tamamının uzun bölümlerden oluşabileceği yönünde. Her bir bölümün film uzunluğunda ve tadında olabileceği konuşuluyor. Eğer öyle olursa 6 haftada dahi olsa görece uzun bir sezon yaşamış olacağız.

7. sezona gün sayarken fragman ve incelemesini merak edenleri bir daha izleyeyim diyenler buraya. Bölüm incelemeleri de blogda olacak, takipte kalın 🙂

PAYLAŞ
Önceki İçerikBaby Driver
Sonraki İçerikSense8 2. Sezon İncelemesi
Sinema ve kitap tutkunu bir dijital dünya insanı. Konuşmayı, anlatmayı çok sevdiği için başladığı bloggerlık yolculuğunda sinema maceralarını Tarçınlı Kahve üzerinde paylaşıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here