[Fragman] Death Note

0
1627

Netflix’in yeni projesi Death Note’dan fragman türkçe altyazı ile yayınlandı. Türkçe adıyla Ölüm Defteri 25 Ağustos’ta dünya ile aynı anda Netflix üzerinden izlenebilecek.

Death Note Fragman: Manga’dan Filme

Ünlü manga Death Note, Netflix ellerinde tekrar can buluyor. 2006 yapımı 37 bölümlük Japon dizisi, hayranı çok olan bir seriydi. İçerisine adı yazılan kişilerin öldüğü bir defter bulan Light Turner’ın, yaşama hakkı olmadığına inandığı kişileri deftere yazmasını anlatıyor. Yeni elde ettiği güç ile sarhoş olan Turner’ı Paper Towns’tan tanıdığımız Nat Wolff oynuyor. Filmde Wolff’e Lakeith StanfieldMargaret QualleyShea Whigham ve Willem Dafoe eşlik edecek. V/H/S ve You’re Next ile tanınan Adam Wingard ise yönetmen koltuğunda olacak. 

Genelde bu tarz yeniden çekimlerin problemi, orijinalini sevenlerde hayal kırıklığı yaratması.  Ölüm Defteri’nin orijinali bir dizi olduğu için de, Netflix bu yeniden çevrimin sevilmesi durumunda devam filmleri ile seyirci karşısına çıkabilir. Bu nedenle de ilk filmin alacağı yorumlar değerli. İlgi çekici fragmanı ile heyecan yaratan film bakalım manganın hayranlarını memnun edebilecek mi ve yeni seyircileri hikayeye dahil edebilecek mi?

PAYLAŞ
Önceki İçerikOkja
Sonraki İçerikBaby Driver
Sinema ve kitap tutkunu bir dijital dünya insanı. Konuşmayı, anlatmayı çok sevdiği için başladığı bloggerlık yolculuğunda sinema maceralarını Tarçınlı Kahve üzerinde paylaşıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here