[Fragman] A Ghost Story

0
2165

David Lowery‘nin Sundance Film Festivali’nde gösterilen son filminin fragmanı beni içine çekti adeta. İzlerken transa geçip, zaman ve aşk arasında yok olasım, tüm benliğimle anların arasına karışasım geldi. A Ghost Story fragman ile dahi bu kadar etkilediğinden beklentim yükseldi. Yönetmen daha önce de Ain’t Them Bodies Saints‘te birlikte çalıştığı taze Oscar’lı Casey Affleck ile çalışmış. Manchester by the Sea oyuncusuna Carol ile başka bir seviyeye aldığım Rooney Mara eşlik ediyor. 

A Ghost Story Fragman: Kayıp, Aşk ve Zaman

Bir hayalet hikayesi adına rağmen romantik ve fantatik bir drama bekliyor bizi. Hayatını kaybeden bir adamın eski evine bir çarşafın altında hayalet olarak karısı ile tekrar bağlantıya geçmeye çalışmasını anlatıyor. Manchester by the Sea sonrasında bütçesel olarak küçük bir film ile kariyerine devam eden Casey Affleck’e güvenimiz sonsuz. Filmin depresif tonlarına Mara’nın da yakışacağını hissediyorum.

Ne yazık ki henüz vizyon tarihi belli değil A Ghost Story için. Olduğu gibi de listelerimde yer alacak. Şimdilik fragman ile beklemede kalalım.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here