36. İstanbul Film Festivali Programı Açıklandı!

0
1570

Türkiye’de yılın en büyük sinema etkinliği olan 36. İstanbul Film Festivali bu yıl 5 – 15 Nisan tarihlerinde sinemaseverler ile buluşacak. Kült filmler ile de zenginleşen festival programında bu yıl 186 uzun metraj, 17 kısa metrajlı film bulunuyor.

Bu yılın en güzel haberi öğrencilere! Öğrenci olduğum dönemde gündüz seanslarının uygun fiyatı beni daha çok film izlemeye teşvik ediyordu. İKSV’nin bu yıl yaptığı uygulama ile bu festivalde öğrencilere gündüz seanslarını 1 TL olacak. Detaylı bilet ve fiyat bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.

Güzel haberlerden başka biri ise artan sinema salonu lokasyonu. Bu yıl belirli Cinemaximum salonlarında da (Kanyon, City’s, Zorlu) festival filmleri gösterilecek, bunun festival erişimini arttırmasını diliyorum. Festivalin mihenk taşları olan Atlas, Beyoğlu ve Rexx yine festival filmlerini ağırlayacak.

Festival biletleri 25 Mart saat 10:30’da Biletix satış kanalları ile Atlas ve Rexx sinemalarında hizmet bedeli eklenmeden satışa çıkacak, takviminize ekleyin. Festival filmlerini ve takvimini buradan detaylı şekilde inceleyebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here