13 Reasons Why 2. Sezon Onayını Aldı!

0
2106
13 Reasons Why 2. Sezon

Aynı adlı romandan uyarlanan 13 Reasons Why, yılın en çok konuşulan dizilerinden biri haline gelmişti. Bir süredir olacak olmayacak konuşmaları süren 13 Reasons Why 2. sezon onayını aldı.

Hannah Sonrası Hayat

Selena Gomez‘in yapımcılar arasında yer aldığı dizinin yaratıcısı Brian Yorkey yeni sezonda da yer alacak. İlk sezonda Hannah Baker’ın intiharı sonrasında bıraktığı kasetler ile ölüm sebeplerini açıkladığı dizi, yeni sezonunda Hannah’ın ölümü sonrasından devralacak. İntihar sonrasında iyileşme süreçlerini ve hikayenin nereye gittiğini görebileceğimiz dizi yeni sezonda Hannah’ı oynayan Katherine Langford‘un da kilit bir rol oynayacağı belirtildi, yani Hannah’ın hikayesi henüz bitmiş değil. Sezon sonunda cevaplanması gereken sorular bırakan dizinin izleyicileri de mutlu edecek.

13 Reasons Why 2. Sezon Öncesi

Yeni sezon haberine çok sevindiğimi belirtmem gerekli. Henüz ilk sezonu bitirmememe rağmen izlediğim kadarıyla bayıldım. 13 Reasons Why 1. Sezon bölüm incelemelerine izledikçe devam ediyorum, takip etmek isteyenlere duyurulur. Dizi ile ilgili yeni haberler için de takipte kalın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here