House of Cards 5. Sezon Fragmanı Yayınlandı!

0
351

İlk sezonundan beri ilgi odağı olan House of Cards 5. sezon fragmanı yayınlandı! Hem muhteşem kadrosu hem de çok konuşulan 4. sezonu nedeniyle yeni sezonu merakla bekleniyordu.

İlk iki bölümün de yönetmeni olan David Fincher ve Kevin Spacey‘in yapımcılar arasında yer aldığı House of Cards Dizinin yaratıcısı Beau Willimon olmadan ilk sezonu olacak. Geçtiğimiz yıl Ocak ayında ayrılan yaratıcısına rağmen Kevin Spacey tüm yazar kadrosu aynı kaldığı için sorun yaşamayacaklarını belirtmişti.

İlk sezonunda bir milletvekili olarak başlayan ve kariyer merdivenlerini kan ve hırs yüklü adımlarla çıkan Frank Underwood (Kevin Spacey) ve karısı Claire Underwood (Robin Wright)’un macerasında şimdiki adım Beyaz Saray. Önceki sezonları izleyenlerin bileceği gibi Underwood ikilisinin önünde durmak zor. Bakalım 30 Mayıs’ta yayınalanacak yeni sezon neler getirecek?

PAYLAŞ
Önceki İçerikArctic Heart
Sonraki İçerikThe Fundamentals of Caring
Sinema ve kitap tutkunu bir dijital dünya insanı. Konuşmayı, anlatmayı çok sevdiği için başladığı bloggerlık yolculuğunda sinema maceralarını Tarçınlı Kahve üzerinde paylaşıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here